نمای نزدیک نصب پدل شیفتر برای سانتافه 2017

نصب پدل شیفتر برای سانتافه ۲۰۱۷

در مورد نصب پدل شیفتر برای سانتافه ۲۰۱۷ بیشتر بدانید – اگر سرعت و دقت در تعویض دنده ماشین برای شما مهم است و میخواهید بدون رها کردن فرمان در حین بتوانید دنده خودرو را تعویض نمایید پدل شیفتر دقیقا آپشنی است که مورد نیاز شما می باشد . تعویض دنده دستی در رانندگی و بلند کردن دست شما برای حرکت دادن دنده، ممکن است موجب به هم خوردن تمرکز شما در رانندگی شود خصوصا اگر خودروی شما دارای سرعت بالایی و در جاده در حال حرکت باشد . پدل شیفتر که در بین عموم مردم با عنوان های متفاوتی مانند پدال شیفتر، شیفتر پشت فرمان و یا دنده پشت فرمان شناخته می شود، آپشنی است که در پشت فرمان شما نصب میشود و تعویض دنده را با انگشتان دست برای شما فراهم می آورد . در ویدئوی پیش رو، توضیحات کلی در مورد نصب پدل شیفتر برای سانتافه ۲۰۱۷ توسط کارشناس نصب گندم کار دی وی دی را برای شما شرح داده خواهد شد.

برند هیوندا و نصب پدل شیفتر برای سانتافه ۲۰۱۷

برند هیوندا، علی الخصوص هیوندای سانتافه از مدل های محبوب شاسی بلند در ایران می باشد که با راحتی و امکاناتی که فراهم می آورد، بسیاری از علاقمندان به خودروی شاسی بلند را به خود جذب کرده است. این ماشین هم در بازار نو هم در بازار خودروهای کارکرده فروش بسیار خوبی دارد و برای کسانی که زود به زود قصد تعویض خودرو دارند، انتخاب بسیار مناسبی می باشد.

مسلما برای خودروی هیوندا که با دور موتور ۶۳۰۰ دور در دقیقه قابلیت تولید ۱۹۰ اسب بخار را دارد، نصب آپشنی مانند  شیفتر پشت فرمان یکی از آپشن های مهم و کاربردی به حساب می آید بسیار کاربردی می باشد . در ادامه توجه شما را به فیلم نصب و توضیحات کارشناس سایت گندم کار دی وی دی برای نصب پدل شیفتر برای سانتافه ۲۰۱۷ جلب می نماید.

اخبار مرتبط

Theme Settings